Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
pl: Wyślij obraz

en: Other
pl: Inne

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Maximum image resolution
pl: Maksymalna rozdzielczość obrazka

en: Minimum image resolution
pl: Minimalna rozdzielczość obrazka
