Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
ro: Încărcaţi imagine

en: Other
ro: Altele

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fişiere permise

en: Maximum image resolution
ro: Rezoluţie maximă imagine

en: Minimum image resolution
ro: Rezoluție minimă a imaginii
