Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
ru: Загрузка изображения

en: Other
ru: Другое

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Maximum image resolution
ru: Максимальное разрешение изображения

en: Minimum image resolution
ru: Минимальное разрешение изображения
