Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
sk: Nahrať obrázok

en: Other
sk: Ostatné

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Maximum image resolution
sk: Maximálne rozlíšenie obrázka

en: Minimum image resolution
sk: Minimálne rozlíšenie obrázka
