Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
tr: Görsel yükle

en: Other
tr: Diğer

en: Allowed file extensions
tr: İzin verilen dosya uzantıları

en: Maximum image resolution
tr: Ençok görsel çözünürlük

en: Minimum image resolution
tr: En düşük resim çözünürlüğü
