Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
uk: Відвантажити зображення

en: Other
uk: Інше

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Maximum image resolution
uk: Максимальна роздільна здатність зображення

en: Minimum image resolution
uk: Мінімальна роздільна здатність зображення
