Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
vi: Tải ảnh lên

en: Other
vi: Khác

en: Allowed file extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận

en: Maximum image resolution
vi: Độ phân giải ảnh tối đa

en: Minimum image resolution
vi: Độ phân giải ảnh tối thiểu
