Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
ar: ارفع صورة

en: Other
ar: آخر

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Maximum image resolution
ar: أقصى دقة للصورة

en: Minimum image resolution
ar: الحد الأدنى لدقة الصورة
