Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: Other
et: Muu

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Maximum image resolution
et: Pildi maksimaalne eraldusvõime

en: Minimum image resolution
et: Pildi minimaalne eraldusvõime
