Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
fa: بارگذاری تصویر

en: Other
fa: ساير

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Maximum image resolution
fa: حداکثر کیفیت تصویر

en: Minimum image resolution
fa: حداقل ابعاد تصویر
