Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
fr: Transferer une image

en: Other
fr: Autre

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: Maximum image resolution
fr: Résolution maximale de l'image

en: Minimum image resolution
fr: Résolution minimum de l'image
