Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
id: Unggah gambar

en: Other
id: Lainnya

en: Allowed file extensions
id: Ekstensi berkas yang diperbolehkan

en: Maximum image resolution
id: Resolusi gambar maksimum

en: Minimum image resolution
id: Resolusi gambar minimum
