Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
ja: 画像アップロード

en: Other
ja: その他

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: Maximum image resolution
ja: 最大画像解像度

en: Minimum image resolution
ja: 最小画像解像度
