Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
lv: Ielādēt attēlu

en: Other
lv: Citi

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja

en: Minimum image resolution
lv: Minimālā attēla izšķirtspēja
