Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
pt: Carregar imagem

en: Other
pt: Outro

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de ficheiro permitidas

en: Maximum image resolution
pt: Resolução máxima da imagem

en: Minimum image resolution
pt: Resolução mínima da imagem
