Vocabulary Image (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Upload image
sv: Ladda upp bild

en: Other
sv: Övriga

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Maximum image resolution
sv: Största bildupplösning

en: Minimum image resolution
sv: Minsta bildupplösning
