VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Name
ast: Nome

en: action
ast: Aición

en: Configure
ast: Configurar

en: Maximum length
ast: Llargor máximu
