VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Name
bg: Име

en: action
bg: действие

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Phone
bg: Телефон

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: Execute
bg: Изпълни

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
