VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Name
bo: མིང

en: action
bo: བྱ་འགུལ

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Maximum length
bo: ཆེས་རིང་བའི་ཚད

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
bo: འདི་ནི་སྐུར་དགོས་པའི་བརྡ་འཕྲིན་དེ་ཡིན། ཁྱེད་ཀྱིས་ནང་དོན་བཀོད་ས་[node:title]་དང་ [user:name]་ཡང་ན་[comment：body]་ལྟ་བུ་སོགས་ནང་དུ་འཇུག་ནས་བརྡ་འཕྲིན་ལ་དགོས་པའི་དམིགས་བསལ་གྱི་ནང་དོན་བཀོད་ཆོག ཡིནའང་བརྗོད་དོན་མ་འདྲ་བ་ལ་ནང་དོན་བཀོད་ས་མི་འདྲ།
