VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Name
bs: Ime

en: action
bs: akcija

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Maximum length
bs: Maksimalna dužina
