VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Name
ca: Nom

en: action
ca: acció

en: Configure
ca: Configura

en: Phone
ca: Telèfon

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Execute
ca: Executa

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Queue name
ca: Nom de la cua

en: Scheduler
ca: Programació

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
ca: El missatge que s'ha d'enviar. Podeu incloure comodins com [node:title], [user:name] i [comment:body] per a representar dades que seran diferents cada cop que s'enviï el missatge. No tots els comodins estan disponibles en tots els contexts.

en: End time
ca: Hora de fi

en: E.g., @date
ca: Ex. @date
