VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Tag
cs: Štítek

en: Name
cs: Jméno

en: action
cs: akce

en: Configure
cs: Nastavení

en: Phone
cs: Telefon

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Execute
cs: Vykonat

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
cs: Zpráva k odeslání. Můžete použít zástupné symboly jako [node:title], [user:name] nebo [comment:body], čímž do textu zahrnete dynamicky generované údaje. Ne všechny zástupné symboly jsou k dispozici ve všech kontextech.

en: E.g., @date
cs: Např. @date
