VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Name
cy: Enw

en: action
cy: gweithred

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Phone
cy: ffôn
