VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Name
da: Navn

en: action
da: handling

en: Configure
da: Konfigurér

en: Phone
da: Telefon

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Maximum length
da: Maksimal længde

en: Audio file
da: Lydfil

en: Execute
da: Kør

en: Queue
da: Kø

en: Start time
da: Start tid

en: - Choose an operation -
da: - Vælg en handling -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
da: Der er ikke valgt en handling. Vælg venligst en handling som skal udføres.

en: Scheduler
da: Planlægning

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
da: Meddelelsen som skal sendes. Du kan bruge variable som [node:title], [user:name] og [comment:body] til at repræsentere data som er forskelligt hver gang meddelelsen sendes. Ikke alle variable er tilgængelige i alle kontekster.

en: End time
da: Slut tid

en: E.g., @date
da: F.eks. @date
