VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Name
el: Όνομα

en: action
el: Ενέργεια

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Maximum length
el: Μέγιστο μήκος

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
el: Το μήνυμα που θα αποσταλεί. Μπορείτε να συμπεριλάβετε μεταβλητές αντικατάστασης όπως [node:title] και [user:name] για να αναφερθείτε σε δεδομένα που θα διαφοροποιούνται κάθε φορά που το μήνυμα θα αποστέλεται.  Δεν είναι όλες οι μεταβλητές αντικατάστασης διαθέσιμες σε όλα τα πλαίσια.
