VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Name
eo: Nomo

en: action
eo: ago

en: Configure
eo: Agordu

en: Maximum length
eo: Maximuma longo
