VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Tag
et: Sildid

en: Name
et: Nimi

en: action
et: toiming

en: Configure
et: Seadistus

en: Phone
et: Telefon

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Audio file
et: Helifail

en: Execute
et: Rakenda

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: E.g., @date
et: Nt. @date
