VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Tag
eu: Etiketa

en: Name
eu: Izena

en: action
eu: ekintza

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Queue
eu: Ilara

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: E.g., @date
eu: Adbz., @date
