VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Tag
fa: برچسب

en: Name
fa: نام

en: action
fa: عملکرد

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Phone
fa: تلفن

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: - Choose an operation -
fa: - یک عملیات را انتخاب کنید -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
fa: هیچ عملیاتی انتخاب نشده است. لطفا عملیاتی را جهت اجرا انتخاب کنید.

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
fa: پیغامی که باید فرستاده شود، می‌توانید از نشانه‌هایی مانند: [node:title], [user:name] و [comment:body] برای تولید پیغامی که در هر ارسال تغییر می‌کند استفاده کنید. همه نشانه‌ها در تمامی محتوا در دسترس نخواهد بود.

en: Recipient field
fa: فیلد گیرنده
