VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Tag
fi: Tagi

en: Name
fi: Nimi

en: action
fi: toiminto

en: Configure
fi: Määrittele

en: Phone
fi: Puhelin

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Maximum length
fi: Suurin pituus

en: Execute
fi: Suorita

en: Queue
fi: Jono

en: - Choose an operation -
fi: - Valitse toimenpide -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
fi: Toimintoa ei ole valittu. Ole hyvä ja valitse jokin toiminto suoritettavaksi.

en: Scheduler
fi: Ajastin

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
fi: Näytettävä viesti. Voit sisällyttää merkkejä kuten [node:title], [user:name] ja [comment: body] kuvaamaan joka kerralla muuttuvaa lähetettävää dataa. Kaikki merkit eivät ole käytettävissä kaikissa konteksteissa.

en: Recipient field
fi: Vastaanottajakenttä

en: E.g., @date
fi: Esim. @date
