VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Tag
fr: Étiquette

en: Name
fr: Nom

en: Configure
fr: Configurer

en: Phone
fr: Téléphone

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Maximum length
fr: Taille maximale

en: Audio file
fr: Fichier audio

en: Execute
fr: Exécuter

en: Queue
fr: File

en: Start time
fr: Date de début

en: - Choose an operation -
fr: - Choisir une opération -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
fr: Aucune opération sélectionnée. Veuillez sélectionner une opération à exécuter.

en: Queue name
fr: Nom de la queue

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
fr: Le message qui sera envoyé. Vous pouvez utiliser des chaînes de remplacement comme [node:title], [user:name], and [comment:body] pour représenter des données qui seront différentes à chaque message envoyé. Toutes les chaînes de remplacement ne seront pas disponibles dans tous les contextes.

en: End time
fr: Date de fin

en: Recipient field
fr: Champ du destinataire

en: E.g., @date
fr: Par ex., @date
