VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Name
gl: Nome

en: action
gl: acción

en: Configure
gl: Configurar

en: Phone
gl: Teléfono

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Audio file
gl: Arquivo de audio

en: Execute
gl: Executar

en: Queue
gl: Cola

en: E.g., @date
gl: Ex., @date
