VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Name
gu: નામ

en: action
gu: ક્રિયા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ
