VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Tag
hi: अंकितक

en: Name
hi: नाम

en: action
hi: क्रिया

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Maximum length
hi: अधिकतम लंबाई
