VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Tag
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: action
jv: aksi

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal
