VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Tag
ka: ტეგი

en: Name
ka: სახელი

en: action
ka: ოპერაცია

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე
