VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Execute
kn: ಕಾರ್ಯಗತಗೊಳಿಸು

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ

en: Scheduler
kn: ಅನುಸೂಚಕ
