VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Tag
ku: تاگ

en: Name
ku: ناو

en: action
ku: کردار

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی
