VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Tag
lv: Birka

en: Name
lv: Nosaukums

en: action
lv: darbība

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Execute
lv: Izpildīt

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Scheduler
lv: Plānotājs
