VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Tag
ml: ടാഗ്

en: Name
ml: പേര്

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം
