VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Tag
nl: Label

en: Name
nl: Naam

en: action
nl: actie

en: Configure
nl: Instellen

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Start time
nl: Vanaf

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
nl: U heeft geen bewerkingen geselecteerd. Selecteer een of meer bewerkingen.

en: Scheduler
nl: Planner

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
nl: Het bericht dat verstuurd moet worden. Vervangingspatronen zoals [node:title], [user:name] en [comment:body] kunnen gebruikt worden voor gegevens die in elk bericht anders zijn. Niet alle patronen zijn in alle contexten beschikbaar.

en: End time
nl: Tot

en: E.g., @date
nl: Bijvoorbeeld: @date
