VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Name
nn: Namn

en: action
nn: handling

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Phone
nn: Telefon

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: E.g., @date
nn: T.d @date
