VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Name
pl: Nazwa

en: action
pl: akcja

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Phone
pl: Telefon

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Audio file
pl: Plik Audio

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Queue
pl: Kolejka

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
pl: Nie wybrano operacji. Proszę wybrać operację do wykonania.

en: Scheduler
pl: Planista

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
pl: Wysyłana wiadomość. Można w niej korzystać z wzorców takich jak [node:title], [user:name], i [comment:body] aby umieścić w wiadomości tekst zmieniający się za każdym razem. Nie wszystkie wzorce będą dostępne w każdym kontekście.

en: Recipient field
pl: Pole odbiorcy

en: E.g., @date
pl: Np. @date
