VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Tag
ru: Тег

en: Name
ru: Название

en: action
ru: действие

en: Configure
ru: Настроить

en: Phone
ru: Телефон

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: Audio file
ru: Аудио файл

en: Execute
ru: Выполнить

en: Queue
ru: Очередь

en: Start time
ru: Время начала

en: - Choose an operation -
ru: - Выберите действие -

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
ru: Введите содержание письма. Доступно использование следующих маркеров: [node:title], [user:name], [comment:body].

en: Recipient field
ru: Поле получателя

en: E.g., @date
ru: Например: @date
