VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Tag
sk: Značka

en: Name
sk: Názov

en: action
sk: akcia

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Phone
sk: Telefón

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Execute
sk: Spustiť

en: Queue
sk: Rad

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: E.g., @date
sk: Napr., @date
