VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Tag
sv: Etikett

en: Name
sv: Namn

en: action
sv: åtgärd

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Phone
sv: Telefon

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Maximum length
sv: Längsta längd

en: Audio file
sv: Ljudfil

en: Execute
sv: Verkställ

en: Queue
sv: Kö

en: Start time
sv: Starttid

en: - Choose an operation -
sv: - Välj en funktion -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
sv: Ingen funktion vald. Var vänlig välj en funktion som skall genomföras.

en: Queue name
sv: Könamn

en: Scheduler
sv: Schemaläggaren

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
sv: Meddelandet som skall skickas. Du kan inkludera platshållare såsom [node:title], [user:name] och [comment:body] för att representera data som kommer att vara olika för varje gång ett meddelande är sänt. Alla platshållare är inte tillgängliga i alla sammanhang.

en: End time
sv: Sluttid

en: E.g., @date
sv: Till exempel, @date
