VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Tag
te: ట్యాగు

en: Name
te: పేరు

en: action
te: చర్య

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Maximum length
te: గరిష్ఠ పొడవు

en: E.g., @date
te: ఉదా॥ @date
