VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Tag
tr: Etiket

en: Name
tr: İsim

en: action
tr: eylem

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Phone
tr: Telefon

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Audio file
tr: Ses dosyası

en: Execute
tr: Çalıştır

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: - Choose an operation -
tr: - Bir işlem seçiniz -

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
tr: Gönderilecek ileti. [node:title], [user:name] ve [comment:body] gibi her ileti gönderiminde özelleşebilecek değişkenleri kullanabilirsiniz. Tüm değişkenler tüm bağlamlarda geçerli olmayabilir.

en: Recipient field
tr: Alıcılar

en: E.g., @date
tr: Örn., @date
