VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Tag
az: Teq

en: Name
az: Ad

en: action
az: hərəkət

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq
