VoIP Blast (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Tag
be: Тэма

en: Name
be: Імя

en: action
be: дзеянне

en: Configure
be: Правіць

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
be: Паведамленне, якое неабходна даслаць. Вы можаце ўключыць пераменныя тыпу [вузел: тытул],  [карыстальнік: імя] і  [каментар: асноўная частка] для перадачы інфармацыі, якая будзе адрознівацца пры кожнай адсылцы паведамлення. Не ўсе пераменныя будуць даступныя ва ўсіх сітуацыях.

en: E.g., @date
be: Напр., @date
